Temel İlkeleri adsense kayıt olma resimli anlatım

Her ne kadar sert çok eş uğraşı uğraşı kadar görse bile emeklerimizle ayakta duran web sitelerimizin gelir kaynağı anlayışlevi görmesi en arzu edilesi durumdur. Bu noktada genel ağ yayıncılığının yegane hasılat kaynağının reklam bulunduğunun altını çizmekte kâr var.

Google Adsense`de üç aşamalı onay sistemi bulunmaktadır. Birincisi kayıt olurken sitenizi kayıt edebildiğiniz tasdik, ikincisi hesabınız etkinleştirildikten ahir izin.

Şimdi bile ne yapsak da nasıl alsak adsense hesabını diye çırpınıyoruz:) basıcı tığ bu gelgel esnasındaki aşamaları biliyoruz ancak yeni bu hizmete giren ihvan muhtevain resimli anlatım falanca çok oflaz olmuş elinize keyif. Bilgi paylaştıkça çoğdüzenır

Öncelikle adsense tr giriş – adsense tr login ekranını kullanacağız, bunun derunin buraya yahut resmin üzerine tıklayarak ve adsense türkiye giriş görüntülükına gidelim…

Açılan pencerede web sitem yazan kısma sitenizin yada bloggerinizin URL'sini kopyalayıp yapıştırınız.

Şimdiye derece yazmış başüstüneğumuz bütün makalelerde kesif sık telaffuz ettiğimiz SEO Uyumlu Wordpress Temalar kullanılmalı, SEO Uyumlu mideerik ovalmalı kabilinden uyarıların konuşu tabloya nasıl etki etmiş olduğu gerçeği ile karşı muhalifyayız.

Bir dahaki sefere tefsir yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

 Daha çok kayıtımızı tamamladık. Şimdi ise bizi yalnızca hengâm bekliyor. Onaylanacağımız hinı bekliyoruz. Google AdSense hesabınıza giriş yapmış olduk.

Bu sitede paylaşacağınız eğitimleri üstelik sınıflandırarak paylaşmanız gerekiyor bileğil mi? İşte bu sınıflandırmalar; arama motorlarına sitenizin ne ile alakalı evetğuna, karıneriklerinize de bakarak iletmektedir.

Bizi "Adisyon Aktif Bileğil"  diyerek bir uyarı beliriyor. Bu uyarı ile hesabımızın onaylanmadığını manaış oluyoruz. Hesabımız onaylandığı andan itibaren adsense ile tıngır isabet medarımaişetlemine başlamış oluyoruz. 

Şimdi yeşil görüntü here üzerine beyaz zehir yazgılı ŞİMDİ KAYDOLUN linkine tıklıyoruz….. önmıza hordaki görüntülük müstakbel…

Google’ ın ticari marka haklarına ihtiramlı davranın: Google sayfalarının taklit edilmesi yasaklanmıştır. Site sahipleri, Google ticari marka, logoları vb. özellikleri Google’ ın izni haricinde kullanamaz.

Bir Sonraki adımda ekrana mevrut sayfada öncelikle hangi adreste reklam yayınlayacağımızı seçiyoruz. Eğer kellevurunuz ikrar edilirse aynı hesaba başka sitelerde ekleyebilirsiniz.

Adsense ye ovacak bir kent bulunakım yasak. Herseyı yaptım yalnız o site mekânını bıturlu yapamadım. :(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *